Coraz bliżej Święta Wielkiej Nocy....
Dodane przez ajrin dnia Kwiecień 12 2019 10:09:59
Moi kochani coraz bliżej Święta Wielkiej Nocy, coraz bardziej zabiegani w przygotowaniach świątecznych nie zapomnijmy o tym co naprawdę jest ważne. Czy tu naprawdę chodzi o suto zastawiany stół, o czystość, kiedy to zaglądamy w każdy zakamarek?

Kochani tu o chodzi o czystość naszych serc, o ich piękno, o zauważenie drugiego człowieka. Pan Jezus oddał za nas na krzyżu swoje życie, a co my jesteśmy w stanie zrobić dla drugiego człowieka??? Czy jesteśmy w stanie do jakichkolwiek poświęceń??? Bądźmy dla siebie milsi, przepuśćmy kogoś starszego i bardziej schorowanego w kolejce, częściej się uśmiechajmy do siebie, pomagajmy sobie w kłopotach. Zauważmy troski innych i pochylmy się nad nimi. Podarujmy komuś coś jeśli nas na to stać coś o czym bardzo długo marzył. Bądźmy bardziej uważni na innych i nie zapominajmy o sobie. Przyszliśmy na ten świat żeby się uczyć i wzrastać duchowo. To nasze dusze są bardzo ważne nie zapominajmy o tym
Słowo Boże mówi: "Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł?" (Ew. Mar. 8,36).